Dieta South Beach – efekty diety. Bezpieczna dieta, która poprawi Twoje samopoczucie, i skutecznie poprawi nawyki żywieniowe.

Istnieje wiele różnych diet, które mają na celu redukcję wagi, co znacząco wpływa na poprawę wyglądu sylwetki. Choć diety łączy ze sobą to, że odchudzająca się osoba, zrzuca zbędne kilogramy, jest wiele rzeczy, które je od siebie odróżnia. Jak zatem wybrać odpowiednią dla siebie dietę?
Dobór diety nie jest łatwy. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, czy borykamy się z problemami zdrowotnymi, oraz jakie produkty toleruje nasz organizm. Jeśli chcemy, aby odchudzanie było przyjemne, nie ograniczało nas, oraz było bezpieczne dla organizmu, powinniśmy wybrać Diete South Beach.

Czym jest Dieta South Beach, i kto powinien z niej skorzystać?

Opracowana przez kardiologa Dieta South Beach, ma na celu ochronę serca, zmniejszenie wagi oraz poprawę ogólnego samopoczucia. W tym przypadku, osoba która zdecyduje się na ten rodzaj diety, nie musi radykalnie zmieniać swojego sposobu żywienia, gdyż dieta podzielona jest na 3 fazy.
Pierwsza faza, polega na wyeliminowaniu z jadłospisu tłustych i słodkich produktów. Należą do nich wołowina, wieprzowina, słodycze owoce, niektóre warzywa oraz pieczywo. Produkty te, mają wysoki indeks kaloryczne. Są ciężkie dla organizmu, oraz powodują odkładanie się tłuszczu w organizmie. W pierwszej fazie, warto wybrać chude ryby, chude mięso, najlepiej pierś z kurczaka lub indyka, warzywa, jaja oraz chude sery. Produkty te, można spożywać do momentu odczucia nasycenia, czyli nie jest wyznaczona konkretna ilość produkty. Istotne jest również to, aby dieta składała się z 6 posiłków, czyli trzech posiłków głównych, oraz 3 przekąsek, oraz wody. Musi być to woda niegazowana, oraz niesłodzona.
Druga faza, jest przyjemniejsza, i mniej radykalna. Na tym etapie, osoba będąca na diecie, może stopniowo wprowadzać do swojego jadłospisu produkty zbożowe, nabiał, owoce oraz warzywa. Można również, połasić się na słodycze, na przykład dżemy. ważne, by zachować jednak przy tym umiar, a nowe produkty, wprowadzać stopniowo.
Trzecia faza, polega na samodzielnym ustalaniu produktów, które spożywamy na posiłki główne, oraz przekąski. Choć na tym etapie diety, można jeść już wszystkie produkty, ważne jest to, aby sięgać po produkty niskokaloryczne, które nie obciążają pracy organizmu, oraz nie przyczyniają do zwiększenia wagi.

Ile trwa Dieta South Beach, oraz jakie daje efekty?

Dieta South Beach, jest zdrowym sposobem żywienia, który można stosować cały czas. Pozwala szybko zredukować wagę, spożywając ulubione produkty. Już po około 2 tygodnia, można zaobserwować spadek wagi. Najczęściej, osoba odchudzająca się, traci od 4, do nawet 6 kg w ciągu 2 tygodni. Jeśli dieta będzie przestrzegana regularnie, efekt końcowy, z pewnością zaskoczy każdego.
Dieta South Beach, jest bezpiecznym sposobem na odchudzane, który prowadzi do nabycia zdrowych nawyków żywieniowych. Każdy, kto zdecyduje się na ową dietę, stopniowo rezygnuje, lub znacząco ogranicza produkty, które zawierają dużą ilość cukrów, kofeinę, oraz tłuszczu. Zastępuje tłuszcz, zdrowymi olejami, oraz sięga po produkty zdrowe, lekkie, które nie obciążają pracy wielu, bardzo ważnych narządów.
Sposób ten, jest również bardzo przyjemny. Nie narzuca ilości porcji, które musi spożywać odchudzająca się osoba, jednak wskazuje na produkty, o niskim indeksie glikemicznym. Jeśli szukasz dobrej, sprawdzonej oraz bezpiecznej diety, która poprawi Twoje samopoczucie, oraz korzystnie wpłynie na Twój organizm, wybierz Dietę South Beach. Na najlepszy, oraz najzdrowszy sposób, na pozbycie się zbędnych kilogramów.