Płaski brzuch? To możliwe dzięki Aerobicznej 6 Weidera

Na kilka tygodni przed wakacjami można zaobserwować rosnące zainteresowanie programami ćwiczeń, które za cel stawiają wypracowanie płaskiego i umięśnionego brzucha. Jest to nieodzowny element zgrabnej sylwetki, o którym marzą tak panie, jak i panowie. Jednak osiągnięcie zadowalających efektów nie jest ani proste, ani szybkie. Tkanka tłuszczowa zalegająca w okolicach brzucha jest szczególnie trudna do spalenia w przypadku kobiet. A bez redukcji tkanki tłuszczowej się nie obędzie. Nawet gdy uda Ci się rozbudować masę mięśniową mięśni brzucha, a będą one wciąż przykryte tłuszczową pierzynką, to efekt wizualny nie będzie zadowalający. Optymalny efekt możesz osiągnąć, stosując indywidualnie rozpisany plan treningowy, oczywiście w połączeniu z dietą. Jeżeli chodzi o systemy treningowe na płaski brzuch, to ogromnym zainteresowaniem (tak początkujących, jak i bardziej zaawansowanych pasjonatów zgrabnej sylwetki) cieszy się Aerobiczna 6 Weidera. Co to takiego i na jakie efekty można liczyć przy systematycznym treningu? Tymi zagadnieniami zajmiemy się w poniższym tekście.

Aerobiczna 6 Weidera – co to takiego?

Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń, który umożliwi osiągnięcie efektu płaskiego brzucha z ładnie zarysowaną linią mięśni. Cały cykl ćwiczeń trwa 42 dni – tyle czasu potrzeba, aby spalić zalegającą na brzuchu tkankę tłuszczową i by wyrzeźbić mięśnie. Uzyskane efekty będą oczywiście w dużej mierze uzależnione od wyjściowej sytuacji każdej osoby – inne efekty pojawią się w przypadku osób z wagą w normie, a inne u osób z dużą nadwagą. Co jest wspólne? W jednym i w drugim przypadku na efekty widoczne gołym okiem trzeba solidnie zapracować. Jak łatwo się domyślić – na jedną serię składa się sześć ćwiczeń. Z pozoru mogą one wydawać się dziecinnie proste. Fakt, pierwszy dzień nie powinien być dla nikogo specjalnie trudny. Jednak już po kilku dniach intensywność treningu znacznie się zwiększa. Systematycznie rośnie nie tylko ilość powtórzeń, ale też ilość serii które trzeba wykonywać dzień po dniu.

Dla kogo jest aerobiczna 6 Weidera?

Z tego planu ćwiczeń na płaski brzuch mogą korzystać i osoby początkujące, i zaawansowane. Jednak jeżeli do tej pory Twoja aktywność była ograniczona do minimum, to A6W może być dużym wyzwaniem. Osoby z dobrą kondycją poradzą sobie lepiej. Jeżeli poczujesz, że ćwiczenia są zbyt obciążające dla Twojego organizmu, to zmniejsz ilość powtórzeń i do kolejnego etapu przechodź dopiero wówczas, gdy poczujesz względny komfort. Pamiętaj o tym, aby dać też organizmowi czas na regenerację. W sytuacji gdy masz dużą nadwagę, słabe mięśnie i stawy nieprzyzwyczajone do regularnego i intensywnego wysiłku, to jest duże prawdopodobieństwo, że od czasu do czasu będziesz musiał zrobić sobie przerwę w ćwiczeniach, aby zbytnio nie nadwyrężyć organizmu, co by mogło doprowadzić do powstania kontuzji.

A6W i płaski brzuch – jak to osiągnąć?

Zastanawiasz się, co będzie Ci potrzebne do tego, aby już za niecałe dwa miesiące móc cieszyć się idealnie płaskim brzuchem? Recepta na sukces jest prosta! Sięgnij po A6W – Aerobiczną 6 Weidera. Zaledwie 6 ćwiczeń każdego dnia dzieli Cię od realizacji marzenia. Przygotuj wygodą matę oraz luźny strój sportowy, w którym będziesz mieć pełny zakres ruchów. Nie zapomnij o butelce z wodą – pot może lać się z Ciebie strumieniami. Zadbaj też o odpowiednią motywację. Możesz wyznaczyć sobie drobne nagrody za regularny trening. Dołącz do tego dietę nastawioną na redukcję tkanki tłuszczowej (koniecznie skonsultuj ją z dietetykiem), a szybko osiągniesz płaski brzuch! Sprawdź też jakie schorzenia są przeciwskazaniem do wykonywania A6W!